Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 14x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jenerálka

Přehled hodnocení
92% celkově
94% personál
85% prostředí
90% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 8x
4 6x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Naprosto skvlě, jídlo, personál také
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Obsluha usměvavá, ochotná a příjemná tak to má být. Guláš s bramboráčky výtečný. Domácí těstoviny vynikající a kachní prsíčka chuťově šťavnatá. Prostory jsou rozděleny na kuřácké a nekuřácké, nekuřáci ale bohužel na toaletu musí přes kuřáckou část. Což se dá přežít :) Jenerálka je krásná restaurace v přírodě a přesto poblíž centra Prahy, která určitě stojí za návštěvu.
Restaurace Jenerálka Restaurace Jenerálka
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Tato hospoda nikdy nezklame, proto díky za možnost rezervace přes Restu. Je oblíbená a tudíž často obsazena. Velmi doporučuji, V.Lukešová
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velmi milá restaurace - především v letních měsících, kdy je možné sedět na zahrádce. Personál je vstřícný a příjemný. Plejskavice byla vynikající. Bohužel zklamal salát s kozím sýrem - salát spíše plaval v oleji a bagetka byla také příliš utopena v pleji. Sýr byl dobře připravený, nicméně salát nepůsobil lehkým a svěžím dojmem, jak by to u salátů mělo být. Jinak ale určitě doporučujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V hospůdce jsme byli s přáteli jen na pivu. Prostředí příjemné, čisté, kladně hodnotím i variabilitu prostoru – v podvečer na zahrádce, v pozdějších hodinách uvnitř. Dalším plusem byla milá a ochotná obsluha. U ostatních stolů jsme viděli, že si všichni hosté objednávali jídlo a bylo vidět, že hostům jídlo chutná.  Jídlo bohužel hodnotit nemohu, protože jsme šli posedět jen na pivo, které ale bylo vynikající. Návštěvu hospody určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Doporucujeme letni posezeni na zahradce. Moc prijemny personal a vynikajici jidlo a pivo. Siroky vyber jidel z rozmanitych kuchyni. Cena jidla odpovida kvalite a chuti.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Milý a ochotný personál, prostředí obyčejné, ale příjemné, v létě musí být prima si sednout na zahrádku. Jídlo bylo dobré, nechala jsem si namíchat tatarák od kuchaře, byl skvělý!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naprosto báječná restaurace s vynikající obsluhou, bezchybné jídlo, skvělá domácí limonáda a úžasné palačinky! Rozhodně tato restaurace stojí za návštěvu a ráda zase příjdu!
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO