Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jenerálka

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Velmi milá restaurace - především v letních měsících, kdy je možné sedět na zahrádce. Personál je vstřícný a příjemný. Plejskavice byla vynikající. Bohužel zklamal salát s kozím sýrem - salát spíše plaval v oleji a bagetka byla také příliš utopena v pleji. Sýr byl dobře připravený, nicméně salát nepůsobil lehkým a svěžím dojmem, jak by to u salátů mělo být. Jinak ale určitě doporučujeme!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V hospůdce jsme byli s přáteli jen na pivu. Prostředí příjemné, čisté, kladně hodnotím i variabilitu prostoru – v podvečer na zahrádce, v pozdějších hodinách uvnitř. Dalším plusem byla milá a ochotná obsluha. U ostatních stolů jsme viděli, že si všichni hosté objednávali jídlo a bylo vidět, že hostům jídlo chutná.  Jídlo bohužel hodnotit nemohu, protože jsme šli posedět jen na pivo, které ale bylo vynikající. Návštěvu hospody určitě doporučuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Doporucujeme letni posezeni na zahradce. Moc prijemny personal a vynikajici jidlo a pivo. Siroky vyber jidel z rozmanitych kuchyni. Cena jidla odpovida kvalite a chuti.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO