Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Informace Hotel Jelínek

Hotel Jelínek nabízí příjemné posezení v prvorepublikové restauraci s decentním interiérem. Každý labužník si přijde na své, ať už v podobě denního menu nebo nabízenou tradiční českou kuchyní doplněnou o kulinářské speciality. Hotelová restaurace má 50 míst k dispozici a prostory je možné využít pro pořádání společenských akcí ( svatby, promoce, oslavy, apod... ).

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Cestou po D1 z Brna do Prahy jsme zajeli do Velké Bíteše, kde náš zrak padl na Hotel Jelínek. Obslouženi jsme byli prakticky okamžitě. V lokále v tu chvíli sedělo asi 8 jiných hostů. Jídlo: dršťková polévka, výpečky, jelení maso s višňovou omáčkou. K pití kofola a káva. Vše chutné, teplé, právě včas. Lokál čistý a voňavý, žádná hudba, na stěnách obrázky a fotografie z historie města. Doporučuji jako vhodnou alternativu rychlých občerstvení rozmístěných podél D1.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Prostředí hezké, obsluha slušná, ale velmi pomalá. V téměř prázdné restauraci jsme jídelní listek dostali po pěti minutach. Jidlo bylo vcelku chutne, jen stihlo vystydnout cestou na stul. Pro me pro priste by toto misto bylo spíše z nouze.

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno