Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jelenka

Restaurant Jelenka svou historií zapadá do celkového rázu města Český Krumlov. Přijímají rezervace na večírky, svatby, společenská setkání apod. Restaurace má kapacitu 50 osob uvnitř a 150 osob v zastřešeném venkovním sezení. K jídlu Vám připraví tradiční české pokrmy, steaky nebo saláty. Pro skupinové rezervace nabízí výrazné slevy.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Na parkovišti u Českého Krumlova jsem se obával smažených polotovarů, ale tady vaří opravdové jídlo za rozumné ceny. Dal jsem si líčka na černém pivu s bramborovou kaší a mohu jen doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byly jsme zde na Valentýnská Meny. Jídlo bylo fantastické , obsluha famózní. Zážitek přetrval celý večer. Moc děkujeme.Bylo to úžasné. Michal Jindra
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Restauraci Jelenka jsme navštívili s rodinou ve středu. Výborné jídlo, skvělé pivo. Příjemný, komfortní a prostorný interiér, humánní cenovka, pestrá nabídka a výborné jídlo! Tentokrát jsme zkusili vepřová krkovice a závin. Vepřová krkovice - výborne, závin - není chutné. Doporučuji!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO