Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka
Na mapě

Informace Restaurant Jelení chata

Příjemné posezení Vám nabízí stylová restaurace hotelu Bohemia Špičák s vyhlášenou kuchyní a širokým sortimentem špičkových moravských vín. V letním období je v provozu letní terasa. Pořádají se zde taneční večery, slavnostní hostiny, rauty, bankety a zahradní party s barbecue.

Hotelový bar je k dispozici i k večernímu posezení, je možno si zde zahrát kulečník.

Prostory pro posezení za špatného počasí, hraní her, pořádání kurzů, promítání a pod. nabízí "zimní zahrada" s WIFI připojením.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restaurant Jelení chata je vhodný na rychlé jídlo nebo posezení u piva přímo u sjezdovky - bohužel bez výhledu. Interiér je obyčejný, personál milý a jídlo dobré.

carrasco
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba