Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jednička

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rajčatová polévka byla výborná, najedli jsme se z ní dva, protože dávají obrovskou porci. Řízečky z panenky s kaší opět na výbornou. Italské rizoto nebylo úplně italské, nebylo z kulatozrné rýže a nebylo takové mazlavé:-) Obsluha milá a pohotová.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná restaurace se zahradkou, velmi nás zaujaly stoly, které jsou jako kmeny stromů. Obsluha velmi pomalá, pivečko pšenice dobre, manželovi jeho pivo moc nechutnalo..
Restaurace Jednička
Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Restaurace Jednička je typická výletní restaurace u brněnské přehrady kousek od přístaviště. Na rozdíl od okolních pivních stánků a srubů se snaží alespoň trochu povznést kulturu stolování, nicméně daří se to jen napůl. Důraz je samozřejmě kladen na venkovní posezení. Letní zahrádka je dostatečně prostorná, část je dokonce zaplachtovaná v duchu zimní zahrady. Uvnitř je interiér laděn v červeno-bílých barvách monopostu F1 stáje Ferrari, bohužel působí malinko laciným dojmem a ani prostorové uspořádání není žádné terno. Jedná se navíc o kuřácký podnik, který není z největších, tak snad mají dostatečně výkonnou vzduchotechniku. V době mé návštěvy jsou naštěstí všichni kandidáti rakovinného bujení usazeni na zahrádce. Obsluha působí dojmem, že sem zabloudili z rodinného čajového dýchánku. Někomu možná tento žoviální domácký styl vyhovuje a ani já bych s ním zřejmě neměl problém, pokud by byl podpořen alespoň náznaky profesionality. Ty jsou však tady opravdu hodně vzdálené. Dohadování se mezi sebou před zákazníky, naprostá neznalost nabídky a podobné nešvary jsou ty nejvíce do očí bijící prohřešky. Menu zahajuji česnekovým krémem s opečenými krutony. Krémovost smetanového základu je úžasná a hladí ruku v ruce s dokonalým dávkováním ostatních ingrediencí. Chuť je výrazná s pěknými akcenty. Druhou položkou v mém výběru je Pfeffer steak s pepřovou omáčkou a americkými bramborami s česnekem. Úprava na talíři působí, jakoby byla šitá horkou jehlou. Maso je dobře udělané, ale tak trochu bez výrazu. Zachraňuje to omáčka, která má ostré špičky tak akorát, aby zaujaly, ale nepohřbily zbytek pokrmu. Brambory jsou velmi dobře opečené i ochucené. Dezert z denní nabídky má podobu čokoládového fondánu s ovocem a šlehačkou. Pokud bych hodnotil samotný fondán, nešetřil bych chválou. Zbytek je ovšem katastrofa. Šlehačka už ani nemůže být horší a ovoce je z poloviny ještě zmrzlé z chladničky. Celkový dojem už nezachrání ani espresso Hausbrandt. Je plytké a obyčejné. Restaurant Jednička je možná dobrou volbou pro hladové výletníky, kteří nic moc neřeší, hlavně když zaplní žaludek. Pokud ale někdo hledá onu romantiku a výjimečné okamžiky, které slibují jejich webové stránky, obávám se, že bude zklamaný.
Restaurace Jednička Restaurace Jednička Restaurace Jednička Restaurace Jednička

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO