Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Jednička

Restaurace Jednička je příjemná a moderně zařízená restaurace na brněnské přehradě, hned u přístaviště v Bystrci. Skvěle natočené dalešické pivo a lahodná vína jsou samozřejmostí. Pro Vaše ratolesti je připraveno dětské hřiště, pro Vás posezení na letní zahrádce a prostory restaurace jsou pokryty bezplatným wi-fi připojením k internetu. Těšíme se na Vaši návštěvu a je jedno jestli přijedete autem nebo jedničkou...

Recenze restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Rajčatová polévka byla výborná, najedli jsme se z ní dva, protože dávají obrovskou porci. Řízečky z panenky s kaší opět na výbornou. Italské rizoto nebylo úplně italské, nebylo z kulatozrné rýže a nebylo takové mazlavé:-) Obsluha milá a pohotová.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Pěkná restaurace se zahradkou, velmi nás zaujaly stoly, které jsou jako kmeny stromů. Obsluha velmi pomalá, pivečko pšenice dobre, manželovi jeho pivo moc nechutnalo..
Restaurace Jednička
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO