Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 57x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Jb Steakhouse

Říká se, že láska prochází žaludkem. Proto si určitě steakhouse také zamilujete. Kromě profesionálně vyškoleného personálu se tady můžete těšit na široký výběr specialit a nápojů z celého světa avšak za naši největší chloubu považují steaky, speciality z mořských plodů a pokrmy z mexické kuchyně. Vybrané delikatesy Vám připraví v otevřené kuchyni, přímo před Vašima očima! 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace patří mezi naše oblíbené. Setkáte se zde s velmi ochotnou a příjemnou obsluhou, vynikajícím jídlem. Na první ochutnání zjistíte, že je z čertvých a kvalitních surovin. Všem návštěvu této retaurace doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Opět jsem zašla na svoji oblíbenou chobotnici s krevetovým špízem. Špíz vynikající, salátek k němu také ale chobotnice se tentokrát moc nevyvedla. Ne že by byla gumová, ale byla tuhá a taková vysušená. Ale určitě mě to neodradí a příště si dám znovu :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vytecna obsluha i jidlo. Prijemne prostredi.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO