Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Kaskáda

    Vrané nad Vltavou, U Elektrárny 624, 25246

Restaurace Japeka

Restauraci Japeka naleznete nedaleko soutoku řek Sázava a Vltava v obci Hradištko pod Medníkem. Zavítejte do podniku nabídnou vám pestrý výběr z jídel - od české kuchyně až po těstoviny. Díky kapacitě restaurace Japeka není problém uspořádat tady společenské akce. Při pěkném počasí možnost posezení na venkovní zahrádce. Přímo u restaurace se nachází velké parkoviště s možností parkování i pro autobusy.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V restauraci Japeka jsme seděli na příjemné terase, kam svítilo odpolední sluníčko. Nad pivkem bylo příjemné posezení, které jsme ukončili skvělým bramborákem s nivou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Japeka na Hradištku má oddělené kuřácké a nekuřácké prostory. Mají tu dobré pivo a dobře vaří. Dnes polední meníčko, vepřový stesk se sýrovou omáčkou a hranolky.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Japeka je za pěkného počasí příjemné posedět u dobrého pivka venku na zahrádce. Podávají zde i polední meníčka. Zvláště jejich svíčková je exkluzivní.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO