Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 96 % hodnoceno 11x 100 0

Restaurace Jachta

Restaurace Jachta je místo, kde naleznete tajemství české a mezinárodní kuchyně. Nekuřácká restaurace na břehu Tiché Orlice zve všechny znalce dobrého jídla a pití. Na jejím molu můžete vychutnávat romantickou atmosféru břehu řeky a přilehlého anglického parku Peliny.

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Opravdová pecka v Chocni ze málo kdo funguje na 5* tady opravdu vše jak má byt. Děkujeme a doporučujeme toto místo jako opravdový kulinářsky skvost.Maximálně spokojená , doporučujeme !!!
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Stylová restaurace v Chocni, pokud chcete výborné jídlo, určitě neváhejte navštívit právě tuto restauraci. Jídlo zatím pokaždé na 1, prostředí příjemné, kladnem hodnotím i různé gurmánské víkendové akce...
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Čekat na jídlo jsme nevydrželi. Obsluha raději uklizela okolní stoly. Číšník nepřišel ani když jsem až za ním došla a požádala ho o objednání jídel. Řekl pouze "hned" a nic se nestalo.. Takže jsme šli pryč.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO