Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Inflagranti

Restaurace umístěná naproti krajskému soudu v Hradci Králové. Kromě stálého jídelního lístku nabízí i denní menu. Možnost pořádání večírků, svateb, rautů, smutečních hostin apod. Lze platit stravenkami a platebními kartami.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Je to moje nejoblíbenější restaurace v Hradci Králové. Jídlo a pití je skvělé. Příjemný a ochotný servis, hezké prostředí a výhodná poloha.
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Obsluha byla vynikající, pan číšník moc milý a vyšel vstříc s nadstandardními požadavky. Jídlo nás nenadchlo. Opravdu mě překvapily kuřecí medailonky s bramboráčky a ozdobené vyšlehanou šlehačkou....to i pro moji liberální a dobrodružnou povahu bylo trochu moc. Koncepci jídla jsem nepochopila. Prostředí příjemné.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 2
Příjemné prostředí i obsluha. Polívka výborná, ale Kozel jedenáctka ale podivně štiplavý a rizoto vyloženě nepovedené, připomínalo lepivou kaši ze školních jídelen.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO