Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 52x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Il Toro

Přehled hodnocení
88% celkově
86% personál
87% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 25x
3 4x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace u které se dá dobře zaparkovat. Chtěl jsem si  objednat Staropramen 12 a byl jsem upozorněn na to, že nebylo ještě točeno a doporučen mi byl Staropramen 11, fdobrá volba, pivo bylo výborné. Káva i  zákusek taktéž. I přes vyšší ceny doporučuji 
Restaurace Il Toro
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět příjemné posezení v Il Toru. Nekuřácké prostředí, příjemný pan číšník a vynikající jídlo z čerstvých surovin. Jídelní lístek je pestrý, je z čeho vybírat. Těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak jako obvykle vše proběhlo v naprostém pořádku. Dal jsem si sice jenom birell, ale to nevadí, prostředí je fajn, wifina funguje a obsluha také. Doporučuji navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí super,příjemné v tomhle směru naprostá spokojenost. Obsluha milá,rychlá a profesionální. Jídlo jako vždy výborný až na to,že jsme byli ochucený o dip. Jinak naprostá spokojenost. Doporučujeme
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí čisté a příjemné. K jídlu jsme si dali Špagety Bolognese a Carbonara a oboje dvoje výborný. K jídlu nemáme jedinou výtku. Obsluha milá, příjemná a profesionální až na začátek kdy jsme poměrně dlouho čekali na objednávku. Jinak jedna z našich nejoblíbenějších restauraci
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva podniku byla velice příjemná. Obsluha byla velmi vstřícná a usměvavá. Sýrový talíř překonal moje očekávání. Kombinace surovin byla naprosto dokonalá. Pivo mi také chutnalo. Určitě se vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci nám moc chutnalo. Skvělé místo pro obchodní jednání, byl tu klid, profesionální obsluha a jídlo skvělé. Vřele doporučuji čerstvé těstoviny domácí výroby.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Už dlouho jsem nejedl,tak dobrý hovězí steak, fakt vynikající,doporučuji. Přítelkyně si dala tatarák, byl teda na moje chutě míň dochucený ale věřím že dochucovat si ho sám, vynikající záležitost. Nemůžu nic jiného než doporučit. Obsluha byla Top, takhle by to mělo vypadat všude.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Musím říci, že už dlouho jsem nejedl tak dobrý kuřecí steak,výborný. Ochutnal jsem i noky, taky velice dobrý. Jen co vadilo že bylo plno, zbylo na nás docela špatný místo a personál měl dost práce aby nám donesl aspoň pití.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci po několikáté a opět plna spokojenost. Mozna jsem nekdy psal ze obcas pomalejší kuchyň. Dneska to bylo perfektní. 6 jídel na stole behem chvilky. Obsluhující číšník dobre poradil co si dat a vyslo to.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO