Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 47x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Il Toro

Přehled hodnocení
85% celkově
84% personál
84% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 17x
4 25x
3 3x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva podniku byla velice příjemná. Obsluha byla velmi vstřícná a usměvavá. Sýrový talíř překonal moje očekávání. Kombinace surovin byla naprosto dokonalá. Pivo mi také chutnalo. Určitě se vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci nám moc chutnalo. Skvělé místo pro obchodní jednání, byl tu klid, profesionální obsluha a jídlo skvělé. Vřele doporučuji čerstvé těstoviny domácí výroby.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Už dlouho jsem nejedl,tak dobrý hovězí steak, fakt vynikající,doporučuji. Přítelkyně si dala tatarák, byl teda na moje chutě míň dochucený ale věřím že dochucovat si ho sám, vynikající záležitost. Nemůžu nic jiného než doporučit. Obsluha byla Top, takhle by to mělo vypadat všude.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Musím říci, že už dlouho jsem nejedl tak dobrý kuřecí steak,výborný. Ochutnal jsem i noky, taky velice dobrý. Jen co vadilo že bylo plno, zbylo na nás docela špatný místo a personál měl dost práce aby nám donesl aspoň pití.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V této restauraci po několikáté a opět plna spokojenost. Mozna jsem nekdy psal ze obcas pomalejší kuchyň. Dneska to bylo perfektní. 6 jídel na stole behem chvilky. Obsluhující číšník dobre poradil co si dat a vyslo to.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Vzdy pozorna a rychla obsluha, prostredi ciste a nezakourene, ac se v restauraci kouri. Jidlo kvalitni, mozna je jeste prostor ke zlepseni chuti. Doporucujeme vsem!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nejedly jsme, takže kuchyň nemohu hodnotit, ale jinak jsme byl y spokojené. Obsluha byla milá, na nic jsme nečekaly. Prostředí je v restauraci moc příjemné - ráda se sem vrátím, třebana večeři :).
Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Nikdy předtím jsem zde nebyl, ale od přátel jsem na tuhle restauraci slyšel jen chválu, proto jsem ji zvolil jako to správné místo, kam při pátku vyrazit s přítelkyní na večeři. Ani v recenzích zde na Restu jsem se nedočetl nic špatného, snad krom toho, že se na obsluhu občas "trochu déle" čeká... No... Po včerejšku musím říct, že buďto mám jen jiná měřítka toho, co to znamená "trochu déle", anebo jsme měli prostě smůlu. Tak jako tak to byl včera vážně "zážitek". Rezervačka na osmou, přicházíme v cca 19:55, nicméně číšník nás usadí a pohoda. Když pak po asi 5 dalších minutách konečně přinese jídeláky, ještě se ho ptám, zda by nebylo možné posadit se ven. Zde není volno, popř. rezervováno, proto říkáme, že nevadí, a s chutí vybíráme. Čas se začíná pomalu natahovat. Poté po dalších asi 15 minutách přišel konečně (jiný) číšník, nicméně ne proto, aby s námi objednával, nicméně proto, aby nám řekl, že se venku nakonec uvolnilo místo, tudíž si můžeme přesednout a on že bude hned u nás. No dobře, ven jsme přeci jen chtěli. Jenže tam jsme čekali ještě dalších 10 minut, než se nás někdo přišel zeptat, co že si to vlastně dáme. Jen upozorňuji, že ještě v tomto bodě stále nemáme ani pití. To objednáváme teď společně s jídlem. Napůl z legrace a napůl už ze vzteku zapínám na svých hodinkách stopky a s vtipem říkám přítelkyni, že jsem zvědav, za jak dlouho jídlo dostaneme. No, nedozvěděl jsem se to. Po 18 minutách a 40 vteřinách od objednání stále nemáme ani to pití, tudíž odcházíme. Po sečtení všeho čekání, čtení jídeláků, přesunů atd. mám na hodinkách 20:48 - čili více než 50 minut, během kterých obsluha ani nedokáže natočit jedno pivo, nalít jedno víno, nebo aspoň jednou říct "sorry že čekáte, máme toho hodně, nestíháme". Při odchodu jsme se ještě u vstupu na terasu potkali s číšníkem, který řekl jen "na shledanou". Že by se třeba zeptal, co se děje, nebo řekl to "sorry", nebo prostě cokoli.... Omluvu bych pochopil, lidí měli fakt hodně... Ale ne... Jen "na shledanou". Tak na shledanou... Ještě že je v Hradci restaurací přehršel, do téhle už nikdy nepáchnu, a to ať mi jejich jídlo vychvaluje kdokoli sebevíc.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Po delší době jsem se opět objevil v naší oblíbené restauraci. Vše bylo v pohodě. Dali jsme ši všichni sice jen kofolu a jedno pivko, ale to nevadí, předchozí zkušenost je vynikajicí.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prijemna hospoda na okraji jednoho ze sidlist. Vyborna pizza a chutne pivo v nabidce. V restauraci je sice trochu vetsi hluk ale je to vynahrazeno kvalitou pokrmu. Doporucuji k navsteve.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO