Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 54x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Il Toro

Přehled hodnocení
88% celkově
87% personál
87% prostředí
86% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 22x
4 26x
3 4x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V HK velmi oblíbená restaurace těží z chutné (nejen) italské kuchyně, z příjemného prostředí laděného také do italského stylu a také z velmi příjemné obsluhy, která se snaží vyjít hostům maximálně vstříc. O víkendu navíc živá hudba. Zkrátka jeden z podniků, který nikdy nezklame.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla velice příjemná jako zatím po každé kdy jsme přišli. Personál velmi pohotvý a milý, stále se ptal zda máme vše co potřebujeme. Jídlo bylo na vyšší gastronomické úrovni, určitě cena odpovídala kvalitě. Rádi zajdeme znovu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace u které se dá dobře zaparkovat. Chtěl jsem si  objednat Staropramen 12 a byl jsem upozorněn na to, že nebylo ještě točeno a doporučen mi byl Staropramen 11, fdobrá volba, pivo bylo výborné. Káva i  zákusek taktéž. I přes vyšší ceny doporučuji 
Restaurace Il Toro
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět příjemné posezení v Il Toru. Nekuřácké prostředí, příjemný pan číšník a vynikající jídlo z čerstvých surovin. Jídelní lístek je pestrý, je z čeho vybírat. Těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak jako obvykle vše proběhlo v naprostém pořádku. Dal jsem si sice jenom birell, ale to nevadí, prostředí je fajn, wifina funguje a obsluha také. Doporučuji navštívit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Prostředí super,příjemné v tomhle směru naprostá spokojenost. Obsluha milá,rychlá a profesionální. Jídlo jako vždy výborný až na to,že jsme byli ochucený o dip. Jinak naprostá spokojenost. Doporučujeme
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí čisté a příjemné. K jídlu jsme si dali Špagety Bolognese a Carbonara a oboje dvoje výborný. K jídlu nemáme jedinou výtku. Obsluha milá, příjemná a profesionální až na začátek kdy jsme poměrně dlouho čekali na objednávku. Jinak jedna z našich nejoblíbenějších restauraci
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Návštěva podniku byla velice příjemná. Obsluha byla velmi vstřícná a usměvavá. Sýrový talíř překonal moje očekávání. Kombinace surovin byla naprosto dokonalá. Pivo mi také chutnalo. Určitě se vrátíme.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
V restauraci nám moc chutnalo. Skvělé místo pro obchodní jednání, byl tu klid, profesionální obsluha a jídlo skvělé. Vřele doporučuji čerstvé těstoviny domácí výroby.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Už dlouho jsem nejedl,tak dobrý hovězí steak, fakt vynikající,doporučuji. Přítelkyně si dala tatarák, byl teda na moje chutě míň dochucený ale věřím že dochucovat si ho sám, vynikající záležitost. Nemůžu nic jiného než doporučit. Obsluha byla Top, takhle by to mělo vypadat všude.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO