Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 55x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Il Toro

Restaurace Vám nabízí své služby ať už v podobě poledního menu nebo příjemného posezení s přáteli, tak možností cateringových služeb v podobě rautů, svatebních hostin, promocí, oslav narozenin, venkovního grilování a všeho, co Vás jen napadne. V restauraci také pořádají každý pátek a sobotu vystoupení živé kapely. Po celé restauraci je Wi–Fi síť. Do restaurace můžete vzít také Vašeho čtyřnohého miláčka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemná restaurace nacházející se v klidné části města. Široký výběr jídel. Mohu doporučit výborný hovězí steak z roštěné. Obsluha byla velice milá a pohotová.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V HK velmi oblíbená restaurace těží z chutné (nejen) italské kuchyně, z příjemného prostředí laděného také do italského stylu a také z velmi příjemné obsluhy, která se snaží vyjít hostům maximálně vstříc. O víkendu navíc živá hudba. Zkrátka jeden z podniků, který nikdy nezklame.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Návštěva byla velice příjemná jako zatím po každé kdy jsme přišli. Personál velmi pohotvý a milý, stále se ptal zda máme vše co potřebujeme. Jídlo bylo na vyšší gastronomické úrovni, určitě cena odpovídala kvalitě. Rádi zajdeme znovu.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO