Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 52x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Il Toro

Restaurace Vám nabízí své služby ať už v podobě poledního menu nebo příjemného posezení s přáteli, tak možností cateringových služeb v podobě rautů, svatebních hostin, promocí, oslav narozenin, venkovního grilování a všeho, co Vás jen napadne. V restauraci také pořádají každý pátek a sobotu vystoupení živé kapely. Po celé restauraci je Wi–Fi síť. Do restaurace můžete vzít také Vašeho čtyřnohého miláčka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemná restaurace u které se dá dobře zaparkovat. Chtěl jsem si  objednat Staropramen 12 a byl jsem upozorněn na to, že nebylo ještě točeno a doporučen mi byl Staropramen 11, fdobrá volba, pivo bylo výborné. Káva i  zákusek taktéž. I přes vyšší ceny doporučuji 
Restaurace Il Toro
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Opět příjemné posezení v Il Toru. Nekuřácké prostředí, příjemný pan číšník a vynikající jídlo z čerstvých surovin. Jídelní lístek je pestrý, je z čeho vybírat. Těšíme se na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak jako obvykle vše proběhlo v naprostém pořádku. Dal jsem si sice jenom birell, ale to nevadí, prostředí je fajn, wifina funguje a obsluha také. Doporučuji navštívit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO