Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hvězdička

V restauraci je 50 míst k sezení kde můžete příjemně strávit čas posezením u krbu. Restaurace je rozdělena na nekuřáckou a kuřáckou. Ve všední dny podávají od 11 do 14 hod. tři druhy denního menu. V jídelním lístku mají velký výběr teplých i studených pokrmů, kuřecích a vepřových specialit, hovězí steaky, ryby, těstoviny, bezmasá jídla a zeleninové saláty. Vždy vaří z čerstvých a kvalitních surovin. Součástí restaurace jsou dva nekuřácké salonky - jeden s kapacitou 60 osob a druhý pro 45 osob. Ve zmíněných saloncích je možnost pořádat : svatební a smuteční hostiny, firemní školení, reklamní akce, stužkovací večírky, obchodní jednání a další. Restaurace a její přilehlý taneční klub je po kompletní rekonstrukci, kde můžete příjemně strávit svůj pracovní i volný čas.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO