Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 81 %   hodnoceno 26x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Husinec

Tento podnik je vystavěn ve stylu staročeských restaurací. Primární zaměření na zpracování husího a kachního masa dle tradičních receptur nejen skvěle dokresluje rustikální atmosféru, ale vytváří tak zcela jedinečnou nabídku pokrmů v rámci celého hlavního města. Samozřejmě si tu  pochutnáte i na lahůdkách, jako jsou pečená vepřová žebra, kolena, nebo bůček a na výběr máte i z čerstvých českých ryb.
 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Bryndzové halušky byly dobré, potěšila extra bryndza ve zvláštní mističce. Jídla ostatních strávníků průměr až podprůměr. Restaurace je hezky zrekonstruovaná, zahrádka v horku příjemná. Celkově ovšem tak nějak neutrální pocit, prostě podnik, co neurazí, ale nenadchne. Takže leda mít cestu kolem, jinak mě sem už nic nepotáhne.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Polední menu jsem tu měla poprvé a snad ne naposled. Líčka s petrželkovými bramborami byla vynikající. Byla to velká porce, že jsem byla najedená až do večera. Škoda, že zrušili kartičky na 9.oběd zdarma.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO