4 fotky

Restaurace Hradčany

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Hradčany

Originalita okouzlující Restaurace Hradčany nabízí příjemnou harmonickou atmosféru nejen hotelovým hostům, ale všem se zájmem o výjimečné gastronomické zážitky. Perfektní vyvážená chuť jídel je dána profesionalitou našich šéfkuchařů a výběrem těch nejlepších surovin. Nabízíme speciality jak české, tak i mezinárodní kuchyně.

Výjimečné prostředí restaurace za příznivého počasí umocňuje unikátní odsouvací střecha. Načerpejte energii do nového dne výběrem ze široké nabídky našich snídaní formou švédských stolů. Pro polední pauzu uprostřed hektického dne doporučujeme naše obědové a la carte menu.

Kouzelná atmosféra prostředí restaurace vyniká ještě intenzivněji během večera. Přijďte si po práci odpočinout k poklidné večeři s kolegy, přáteli či rodinou. V pátek navíc za doprovodu živé klavírní hudby, vždy od 19hodin.

Restaurace Hradčany je také ideálním místem pro pořádání pracovních setkání, oslav, večírků, prezentací a tiskových konferencí.

LOBBY BAR & KNIHOVNA

V lobby baru či u krbu v knihovně Vám rádi připravíme šálek odpoledního čaje nebo kávy. Vybrat si můžete také ze široké nabídky osvěžujících koktejlů, vína a piva.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace