Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hradčany

Originalita okouzlující Restaurace Hradčany nabízí příjemnou harmonickou atmosféru nejen hotelovým hostům, ale všem se zájmem o výjimečné gastronomické zážitky. Perfektní vyvážená chuť jídel je dána profesionalitou našich šéfkuchařů a výběrem těch nejlepších surovin. Nabízíme speciality jak české, tak i mezinárodní kuchyně.

Výjimečné prostředí restaurace za příznivého počasí umocňuje unikátní odsouvací střecha. Načerpejte energii do nového dne výběrem ze široké nabídky našich snídaní formou švédských stolů. Pro polední pauzu uprostřed hektického dne doporučujeme naše obědové a la carte menu.

Kouzelná atmosféra prostředí restaurace vyniká ještě intenzivněji během večera. Přijďte si po práci odpočinout k poklidné večeři s kolegy, přáteli či rodinou. V pátek navíc za doprovodu živé klavírní hudby, vždy od 19hodin.

Restaurace Hradčany je také ideálním místem pro pořádání pracovních setkání, oslav, večírků, prezentací a tiskových konferencí.

LOBBY BAR & KNIHOVNA

V lobby baru či u krbu v knihovně Vám rádi připravíme šálek odpoledního čaje nebo kávy. Vybrat si můžete také ze široké nabídky osvěžujících koktejlů, vína a piva.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO