Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 36x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hrad

Pro všechny pocestné i hosty blízké zde provozují již od roku 2005 stylovou restauraci s rozhlednou a penzionem. Pro všechny návštěvníky je připravena staročeská kuchyně, speciality na ohni, pořádání oslav, svatebních hostin, rautů, večírků, pronájem historických salónků ze 14. století, pořádání středověkých a jiných programů dle přání zákazníka, stylové ubytování v pokojích ze 14. století, posezení na vyhlídkové věži.

 

 

 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace se vymyká svým stylem ze středověku. Nápad je velice zajímavý, obsluhu velice obdivuji svou mluvou :) Bohužel z jídla jsme byli zklamaní. Ale restauraci určitě doporučuji na vyzkoušení.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
restaurace hrad doporučuji byli jsme už po druhé a strasně moc nám chutnalo,určitě tam budeme mit někdy naplanovano opět zajít i s celou rodinkou ceny trošku vyšší ale stoji to zato určitě každému doporučuji co si chce pochutnat na skvělym jídlem a určitě budete mit i skvěly zažitek :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO