0 fotek

Restaurace Hrad Krupka

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Informace Restaurace Hrad Krupka

Restaurace se salonkem a další stylové prostory s podmanivou hradní atmosférou vybízejí k pořádání společenských akcí a oslav, rautů, večírků, obchodních jednání, svateb a svatebních hostin. V nabídce restaurace jsou hotová i minutková jídla. K dispozici je Rytířský sál a Krbový sál. Rytířský sál s kapacitou 55 míst se nachází v podzemí hradu a slouží primárně jako obřadní místnost pro svatební obřady.

Krbový sál o kapacitě 60 míst je vytápěný mohutným krbem, zdobený erby na kamenných stěnách a je oblíbeným místem pro svatební hostiny a akce konané od jara do podzimu. Podobně jako Rytířský sál se nachází v podzemí hradu a silně zapůsobí svým dobovým stylem a historickou atmosférou. Pozornosti určitě neunikne historický "nadčasový" stroj času, který je součástí unikátního interiéru.

Penzion Růžový hrádek poskytuje komfortní ubytování v Krupce na klidném místě obklopeném přírodou v bývalém Panském domě hradu Krupka. Celková kapacita ubytování je 32 osob. Interiéry jsou vybaveny novým nábytkem. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV a lednicí, WiFi připojení.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace