Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotýlek Na Mýtě

V přední části, ve které je jako v jediném místě restaurace povoleno kouření, dominuje velký masivní barový pult a pozesení pro 19 osob. Druhá, nekuřácká část, nabídne dětský koutek, masivní box a posezení pro 26 osob. Je zde i východ na zahrádku, která je používána v jarních, letních i podzimních měsících, kde můžete nalézt pohodlné sezení v hliníkových křesílkách. Ochutnejte skvělá grilovaná masa a domácí klobásky z grilu. Při konzumaci zdejší kuchyně se Vaše ratolesti mohou zabavit v dětské části, která se skládá z houpačky, skluzavky a dětského pískoviště. K dispozici je také Wifi připojení zdarma. Pokud budete chtít připravit gastronomický zážitek, večeři o více chodech, raut svatební hostinu, šéfkuchař Vám rád vyhoví. Možnost zařízení i catteringu do 100 osob ve vzdálenosti 10 km. Vše za rozumné ceny, flexibilní přístup, možnost dohody.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO