Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Hotep Pod Akáty

Zavítejte do naší stylové restaurace i Vy a vychutnejte si naše domácí jídla v poklidné atmosféře. Celá jídelna je nekuřácká, lze jí oddělit od zbytku hotelu a má zcela bezbariérový přístup. Naše kuchyně nabízí velkou řadu skvělých pokrmů, především z české kuchyně. Lze také zaujmout místo v blízkosti baru a tedy v kuřácké části, či za příznivého počasí se usadit hezky venku na čerstvém vzduchu. Jídelna nabízí 45 míst k sezení. Hotelová restaurace je v provozu denně od 11:00 do 22:00 a o víkendech od 10:00 do 22:00 hodin. V mnoha případech se rovněž odehrává venkovní grilování, což je ideální příležitost pro vychutnání těchto specialit.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno