Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek

Restaurace Hotelu U Kapličky

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Hodnocení Restaurace Hotelu U Kapličky

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Velmi příjemná restaurace se zajímavým jídelním lístkem. Předkrmy byly výborné. Ocenili jsme, že k velmi chutně namíchanému tataráku byly podávány suché topinky. Králičí ragů byla báseň. Maso odpadalo od kosti téměř samo a chuť tohto ragů byla vynikající. Také další pokrmy byly bez chyby. Personál velmi ochotný. Téměř se nám nechtělo odejít. Při návštěvě Písku doporučujeme určitě tuto restauraci navštívit.

Jaroslav Krýsl
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tato restaurace se stala místem pravidelných setkání naší dámské společnosti právě kvůli příjemnému prostředí a vždy usměvavému personálu.V tu samou dobu měli v restauraci velkou společnost, přesto jsme neměly pocit, že by na nás nikdo neměl čas.Na večeři jsme nečekaly dlouho a byla jako vždy moc dobrá.Určitě se vrátíme.

Michaela Vinterová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba