Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hotelu U Kapličky

Restaurace nabízí snídaně, denní menu, minutky a věnujeme se také zvěřinovým specialitám. Veškeré nabídky přizpůsobuje přáním hostů a jsou schopni připravit, v kombinaci s rodinnou péčí, neopakovatelné gurmánské zážitky. Může posloužit i tradičními jihočeskými specialitami, což ovšem nemusí být jen kachna se zelím. Jihočeská kuchyně totiž nabízí i mnoho zdravých a lehkých jídel, včetně zákusků a moučníků. Jídla podávají v létě také na stinné hotelové terase. V restauraci jsou vyhrazena místa pro kuřáky a nekuřáky, v době podávání oběda je restaurace nekuřácká.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Tato restaurace se stala místem pravidelných setkání naší dámské společnosti právě kvůli příjemnému prostředí a vždy usměvavému personálu.V tu samou dobu měli v restauraci velkou společnost, přesto jsme neměly pocit, že by na nás nikdo neměl čas.Na večeři jsme nečekaly dlouho a byla jako vždy moc dobrá.Určitě se vrátíme.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO