Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
5 fotografií

Restaurace Hotelu U Kapličky

Budějovická 2440, Písek
· Právě otevřeno (07:00 - 14:30, 17:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Restaurace nabízí rozvoz jídla nebo možnost jídla s sebou

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Hotelu U Kapličky

Tato hotelová restaurace s výbornou kuchyní je vhodná pro pořádání různých oslav, svateb, večírků a ostatních společenských událostí. Všechny prostory jsou bezbariérové.

Součástí restaurace je i kavárna a letní terasa, kde si kromě příjemného posezení a dobrého jídla můžete vychutnat osvěžující chlazené nápoje.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Velmi příjemná restaurace se zajímavým jídelním lístkem. Předkrmy byly výborné. Ocenili jsme, že k velmi chutně namíchanému tataráku byly podávány suché topinky. Králičí ragů byla báseň. Maso odpadalo od kosti téměř samo a chuť tohto ragů byla vynikající. Také další pokrmy byly bez chyby. Personál velmi ochotný. Téměř se nám nechtělo odejít. Při návštěvě Písku doporučujeme určitě tuto restauraci navštívit.

Jaroslav Krýsl
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tato restaurace se stala místem pravidelných setkání naší dámské společnosti právě kvůli příjemnému prostředí a vždy usměvavému personálu.V tu samou dobu měli v restauraci velkou společnost, přesto jsme neměly pocit, že by na nás nikdo neměl čas.Na večeři jsme nečekaly dlouho a byla jako vždy moc dobrá.Určitě se vrátíme.

Michaela Vinterová
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno