Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

8 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace hotelu U Crlíků

Restaurace má kapacitu 70 míst, dalších 35 míst je k dispozici v odděleném salonku. Pro pořádání školení, firemních akcí, svateb nebo rodinných oslav je možno restauraci rozšířit o další prostory a celkovou kapacitu tak ještě navýšit.
Hotelová restaurace je nekuřácká. Za teplého počasí je otevřena letní terasa, na které je kouření povoleno. Nabídka denního menu. 


Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Číšník se od začátku tvářil, jako že tedy dost otravujeme, že jsme s kamarádkou vůbec přišly a něco chceme. K ochotnému personálu, který inzerují na webových stránkách měl tedy hodně daleko. Objednala jsem si okurkovou limonádu s limetkou a mátou (kromě okurky, limetky a máty, tam měl být ještě marakujový sirup). Dostala jsem pouze okurku a limetku, marakujový sirup a máta chyběla. Když jsem na to upozornila číšnici, limonádu odnesla, aniž by cokoliv řekla. Pak přišel pan číšník a „spruzele“ se zeptal, zda chci limonádu novou, ale že nemají marakujový sirup. Ani náznak omluvy, že mi přinesly limonádu za 75 Kč, kde chyběly 2 ingredience ze 4. Raději jsem si tedy objednala Bernanda v lahvi. K jídlu jsem měla vývar, který byl dobrý a pak Husí játra restovaná na másle s jablky a rybízovou omáčkou. Játra měla tuhý obal a uvnitř bylo nedopečené blátíčko s blánama, nešlo to ukrojit. Po počátečním váhání a dalších 2 soustech jsem vrátila i toto. Desert už jsem si netroufla objednat, i když jsem měla hlad a na desert chuť. Podotýkám, že jsem v této restauraci byla před rokem a půl a byla jsem spokojená jak s jídlem tak s obsluhou. Toto je tedy propad na všech frontách.

Knopová
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Lena
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restauraci navštěvujeme s rodinou už několik let, když jedeme okolo, vždy se rádi zastavíme na oběd nebo večeři. Bohužel tentokrát jsme byli velmi zklamaní personálem. Obsluhoval nás mladý pán, kterého práce evidentně nebavila. O všechno jsme si museli říkat, nenechal nás domluvit při objednávce, pro syna jsme si museli vyžádat dětský jídelní lístek, o kterém víme, že ho u Crlíků mají, pán nám sám nic takového nenabídl. Když jsme dostávali jídlo, přistál talíř s dětským jídlem synovi na rozmalovaném obrázku. S pánem jsme opravdu byli vysoce nespokojeni, což nás mrzí, protože k Crlíkům chodíme jinak velmi rádi. :-/

boruvka1
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno