Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Hotel Trinity

Přehled hodnocení
82% celkově
80% personál
80% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 4x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná klasika. Jídlo chutné,personál velmi příjemný a prostředí velmi hezké. Nebyly jsme tady s kamarádkou poprvé,ale také určitě ne naposledy. Všem vřele doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná restaurace kousek od centra. Obědy z denního menu jsou vždy luxusní. Dnes jsem si dala vepřovou panenku, byla skvěle připravená - nevysušená. Ráda se sem vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásné čisté prostředí a milá obsluha. K jídlu jsem si objednala z denního menu Kuřecí maso na pepřové omáčce se zeleninou. Už si přesně název nepamatuji, ale bylo to výborné moc jsem si pochutnala.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsem byla poprvé na doporučení v této restauraci. Prostředí příjemné a klidné. Ač jsem měla od Restu rezervaci, a to i potvrzenou, nikdo však o ní nevěděl. Přesto bylo volné místo, tak jsme si daly s kamarádkou jídlo z týdenního menu Slepičí vývar s krupicovými noky a 150g Steak z vepřové krkovičky na máslových žampionech se šťouchanými brambory. Polévka byla přesolená i když já osobně solím více, přesto jsem polévku kvůli slanosti ani nedojedla. Hlavní jídlo bylo velmi dobré, maso i žampiony skvěle ochucené, na obědě jsem si velmi pochutnala, i když šťouchané brambory byly jen vlažné. Škoda taková maličkost a hned je horší gurmánský zážitek. Ale celkově mohu říct, že bych se do této restaurace ještě někdy ráda vrátila.
Hotel Trinity
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Čtyřchodové menu bylo naprosto excelentní, ani jsme nevěděli, zda se rozhodnout pro králičí hřbet se smetanovým špenátem nebo pro panenku špikovanou sušenými švestkami, balenou ve slanině. Předkrm-uzený losos byl skvělý a hříbková polévka byla poctivá jako od maminky. Dezert jsme do sebe už skoro nemohli dostat, ale nedalo se mu odolat. Kdykoli si to zopakujeme znovu, jen škoda, že si tento luxusní oběd nelze dát v neděli.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO