Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Hotelu Trinity

Kuchaři restaurace Hotelu Trinity Vám rádi předvedou své umění při přípravě široké nabídky pokrmů národní i mezinárodní kuchyně podle posledních gastronomických trendů. Příjemné posezení Vám nabízejí v klimatizované nekuřácké restauraci s kapacitou 50 osob, vinárně s kapacitou až 40 osob vhodné pro slavnostní obědy či večeře, případně salónku s kapacitou až 16 osob. V prostorách Hotelu Trinity Vám rádi zajistí rauty, recepce, promoce, svatební hostiny, oslavy, výročí, obchodní jednání, módní přehlídky a školení.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná restaurace kousek od centra. Obědy z denního menu jsou vždy luxusní. Dnes jsem si dala vepřovou panenku, byla skvěle připravená - nevysušená. Ráda se sem vrátím.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Krásné čisté prostředí a milá obsluha. K jídlu jsem si objednala z denního menu Kuřecí maso na pepřové omáčce se zeleninou. Už si přesně název nepamatuji, ale bylo to výborné moc jsem si pochutnala.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Dnes jsem byla poprvé na doporučení v této restauraci. Prostředí příjemné a klidné. Ač jsem měla od Restu rezervaci, a to i potvrzenou, nikdo však o ní nevěděl. Přesto bylo volné místo, tak jsme si daly s kamarádkou jídlo z týdenního menu Slepičí vývar s krupicovými noky a 150g Steak z vepřové krkovičky na máslových žampionech se šťouchanými brambory. Polévka byla přesolená i když já osobně solím více, přesto jsem polévku kvůli slanosti ani nedojedla. Hlavní jídlo bylo velmi dobré, maso i žampiony skvěle ochucené, na obědě jsem si velmi pochutnala, i když šťouchané brambory byly jen vlažné. Škoda taková maličkost a hned je horší gurmánský zážitek. Ale celkově mohu říct, že bych se do této restaurace ještě někdy ráda vrátila.
Restaurace Hotelu Trinity
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO