Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hotelu Slovan

Restaurace Hotelu Slovan má za cíl naplnit očekávání i těch největších znalců dobrého jídla. Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu a staví na kvalitních surovinách z místních zdrojů. Vybírat můžete z pokrmů, které jsou vytvářeny na základě sezónní dostupnosti potravin a servírovány v duchu hotelové filozofie – tedy gastronomický zážitek tradiční chuti s moderní tváří. Výbornou kávu si můžete dát v příjemné kavárně, která Vás potěší lahodnými cukrářskými delikatesami, vždy čerstvým denním tiskem, čtivou knihou či stolní hrou k zapůjčení. Svou chvíli pohody si můžete vychutnat na venkovní zahrádce a nechat se hýčkat hřejivými slunečními paprsky. Venkovní zahrádka Hotelu Slovan vyniká nad ostatními svým skvělým výhledem na historickou městskou radnici a žabí fontánku, která se společně se západem slunce hraje všemi barvami duhy. Posaďte se s domácí zázvorovou limonádou do jednoho z relaxačních hnízd, vychutnejte si své polední menu v pohodlném křesílku nebo ochutnejte některý ze skvostných dezertů u stylového kavárenského stolku. Aby vaše relaxace byla dokonalá, nezapomeňte požádat obsluhu o svůj čerstvý denní tisk či o jednu ze stolních her.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO