5 fotek

Restaurace Hotelu Slovan

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Hotelu Slovan

Restaurace Hotelu Slovan má za cíl naplnit očekávání i těch největších znalců dobrého jídla. Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu a staví na kvalitních surovinách z místních zdrojů. Vybírat můžete z pokrmů, které jsou vytvářeny na základě sezónní dostupnosti potravin a servírovány v duchu hotelové filozofie – tedy gastronomický zážitek tradiční chuti s moderní tváří.

Výbornou kávu si můžete dát v příjemné kavárně, která Vás potěší lahodnými cukrářskými delikatesami, vždy čerstvým denním tiskem, čtivou knihou či stolní hrou k zapůjčení. Svou chvíli pohody si můžete vychutnat na venkovní zahrádce a nechat se hýčkat hřejivými slunečními paprsky.

Venkovní zahrádka Hotelu Slovan vyniká nad ostatními svým skvělým výhledem na historickou městskou radnici a žabí fontánku, která se společně se západem slunce hraje všemi barvami duhy. Posaďte se s domácí zázvorovou limonádou do jednoho z relaxačních hnízd, vychutnejte si své polední menu v pohodlném křesílku nebo ochutnejte některý ze skvostných dezertů u stylového kavárenského stolku. Aby vaše relaxace byla dokonalá, nezapomeňte požádat obsluhu o svůj čerstvý denní tisk či o jednu ze stolních her.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace