Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotelu Šedý Vlk

Hotel Šedý vlk je známý svojí výtečnou českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí klasické formy stravování pro hotelové hosty. Snídaně jsou formou švédských stolů s bohatou nabídkou jídel a nápojů, obědy a večeře si pak hosté vybírají den předem z nabídky čtyř jídel. Každé takové jídlo obsahuje předkrm nebo polévku, hlavní chod a navíc saláty a zákusky formou bufetu. Pro firemní akce, oslavy a rauty zde nabízí styl obsluhy a menu jídel podle konkrétního přání pořadatele. V hotelu je také k dispozici bar s rozlehlou letní terasou, kde mohou být v případě konání uzavřené akce servírovány obědy i večeře.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Hotelová restaurace hned u menší sjezdovky s poledním menu za výhodné ceny. Pro děti je tu dětský koutek. Polévka kulajda byla vynikající, na výběr bylo z mnoha hotovek a sladká tečka v podobě zmrzlinového poháru vše příjemně završila. Obsluha rychlá a velice příjemná.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně příjemná restaurace s velice příjemným personálem a slušnou nabídkou hotových jídel. Jídlo bylo velice chutné a cenově dostupné, žádná vysokohorská hotelová přirážka!
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO