Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotelu Racek

Rodinný hotel s restaurací se nachází v malebném středověkém městečku Úštěk na rozhraní Českého středohoří a Kokořínska. Restaurace o kapacitě 100 míst nabízí českou kuchyni. Do 14 hodin se zde nekouří. K dispozici je piano, TV, reprodukovaná hudba. Součástí hotelu je salónek oddělný od restaurace pro 20 osob. V letních měsících je otevřena zahradní terasa s dětským hřištěm o celkové kapacitě 60 - 80 míst. Hotel nabízí 22 pokojů o celkové kapacitě 50 lůžek. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, hygienickými potřebami a bezdrátovým připojením k internetu zdarma. Pokoje jsou v kategorii standard a komfort, kde je navíc kvalitní nábytek, konvice na čaj a TV. Před hotelem je parkoviště pro 60 - 100 aut, ohniště, hřiště na volejbal.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO