Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 11x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Hotelu Pod Věží

Moderně vybavená restaurace hotelu Vacek "Pod Věží" Hradec Králové nabízí široký výběr jídel z české a mezinárodní kuchyně a také velmi pestrý výběr nápojů. Kapacita restaurace je 40 až 50 míst. Restaurace je zařízena v moderním stylu, což v kombinaci s pestrým výběrem jídel z jídelního lístku společně s kuchařským uměním kuchařů zaručuje kvalitní gastronomický zážitek. V teplém ročním období je možné posedět v letní zahrádce, která se nachází před restaurací. Restaurace nabízí i oddělené prostory pro uzavřenou společnost. V salonku nabízí možnost organizování společenských akcí, svatebních hostin a firemních večírků. Kapacita Velkého salonku činí maximálně 30 osob.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Osobně jsem to bohužel nestihl, takže píšu jen zprostředkovaně. ALE kolega, který měl jít původně se mnou ihned zareagoval a pozval svoji "kamarádku" a udělali si díky příjemnému personálu, prostředí i dobrého jídla a pití krásné odpoledne.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Když jsem dával rezervaci, tak jsem se domníval, že je tam hospoda a hle....ono se to během 20 let, kdy jsem tam byl naposledy z hospody na hotel. Obě servírky byly skvělé, prostředí nádherné. Opět mohu pouze doporučit!!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO