Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 98 % hodnoceno 9x 100 0

Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou

Restaurace hotelu Panorama nabízí 42 míst v nekuřácké plně klimatizované části, dále 24 míst v oddělené kuřácké části. Hotelová restaurace je otevřená pro hotelové hosty a veřejnost již od 6:30 ve všední dny a od 7:00 hod o víkendu, kdy jsou podávány snídaně formou studených švédských stolů a teplých pokrmů na objednání. Šéfkuchař Libor Tláskal sestavil velmi zajímavý jídelní lístek, ve kterém najdete jídla tradiční české a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, speciality z čerstvých ryb, z jihoamerické svíčkové, BIO menu. Pokouší se navzdory současným trendům nepoužívat žádná nakupovaná jídla a nabízet skutečně špičkovou gastronomii. Šéfkuchař i kuchaři nepoužívají žádné polotovary a vaří pouze z vybraných surovin.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace pěkně vánočně nazdobená, dvě velmi milé mladé servírky, obsluha rychlá nenucená. Steak z hovězího přesně propečený medium, výborná pepřová omáčka a domácí bramboráčky. Zmrzlinový pohár také dobrý. Na jídlo jsem čekal déle, bylo dost lidí, také sami v menu uvádějí, že u nich se jídlo skutečně vaří a možná doba čekání je i 45 min. Tato restaurace je sice dražší oproti jiným rychnovským, ale představuje absolutní vrchol místní gastronomie:-) Mohu jen doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO