Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 11x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Panorama Rychnov nad Kněžnou

Restaurace hotelu Panorama nabízí 42 míst v nekuřácké plně klimatizované části, dále 24 míst v oddělené kuřácké části. Hotelová restaurace je otevřená pro hotelové hosty a veřejnost již od 6:30 ve všední dny a od 7:00 hod o víkendu, kdy jsou podávány snídaně formou studených švédských stolů a teplých pokrmů na objednání. Šéfkuchař Libor Tláskal sestavil velmi zajímavý jídelní lístek, ve kterém najdete jídla tradiční české a mezinárodní kuchyně, vegetariánská jídla, speciality z čerstvých ryb, z jihoamerické svíčkové, BIO menu. Pokouší se navzdory současným trendům nepoužívat žádná nakupovaná jídla a nabízet skutečně špičkovou gastronomii. Šéfkuchař i kuchaři nepoužívají žádné polotovary a vaří pouze z vybraných surovin.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí a atmosféra v restauraci je skvělá. Překvapilo mě, že zde nemají obědové menu, proto jsme museli vybírat z jídelního lístku. Ale jídlo bylo připraveno rychle.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO