Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 26x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hotelu Myslivna

Přehled hodnocení
83% celkově
82% personál
79% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 15x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Jako vždy perfektní. Klidné prostředí, přívětivý personál. Nyní mají sýrové speciality, grilovaný hermelín s brusinkovou marmeládou a tyčinkami s listkového těsta.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Byli jsme naprosto spokojeni. Jídlo bylo výborné (daňčí kýta na smetaně a zvěřinový guláš - snad jen cibule bylo příliš). Restauraci určitě opět brzy navštívíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Z povánoční vycházky na hotel Myslivna, se už stala v rodině tradice. Bylo jsme opět spokojení a když to půjde, určitě nejpozději za rok, tam zamíříme rádi znova.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme v restauraci poprvé, měli jsme předkrmy, hl.jidla a dezert. Jídlo bylo dobré, jen drobné chybičky, nic zásadního co by se dalo vytknout. Trochu slabší obsluha, ale záleží co kdo očekává. Příjemný večer, dobře jsme se najedli. Dobrá zašívárna :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Nevím zda jsme měli jen smůlu. . Polévka minestrone vodova, předkrm kozí sýr dobrý, ale zatraceně málo červené řepy, která vystacila k třem soustum. Neustele jsme nedostavali pití dle obj. Čekání na jídlo. Grilované jídlo suché, pečivo bílé rohlíky a chleba k salátu. Velká nespokojenost. Bohužel.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Reparát: Dali jsme Myslivně možnost opravit si reputaci. Dančí steak na grilu byl opravdu vynikající,krůtí steak byl šťavnatý a též dobrý. Jen bychom obé případně doplnili nějakou omáčkou a brambory,i když šťouchané by mohly být čerstvější -chutnější. Nebyl problém s celiakií.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Přijeli jsme sem slavit. Bohužel se večer alespoň na tomto místě nevydařil. Terasa byla plná a personál vůbec nestíhal. Jídla jsme dostali až na 3. objednání. Některá vůbec...věšinu s jinou přílohou. Čajů jsme se dočkali po 1,5 hod. Mojita jsme se nedočkali. Profesionální přístup si představujeme jinak!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO