Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 23x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hotelu Myslivna

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
79% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 6x
4 13x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Byli jsme v restauraci poprvé, měli jsme předkrmy, hl.jidla a dezert. Jídlo bylo dobré, jen drobné chybičky, nic zásadního co by se dalo vytknout. Trochu slabší obsluha, ale záleží co kdo očekává. Příjemný večer, dobře jsme se najedli. Dobrá zašívárna :-)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Nevím zda jsme měli jen smůlu. . Polévka minestrone vodova, předkrm kozí sýr dobrý, ale zatraceně málo červené řepy, která vystacila k třem soustum. Neustele jsme nedostavali pití dle obj. Čekání na jídlo. Grilované jídlo suché, pečivo bílé rohlíky a chleba k salátu. Velká nespokojenost. Bohužel.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Reparát: Dali jsme Myslivně možnost opravit si reputaci. Dančí steak na grilu byl opravdu vynikající,krůtí steak byl šťavnatý a též dobrý. Jen bychom obé případně doplnili nějakou omáčkou a brambory,i když šťouchané by mohly být čerstvější -chutnější. Nebyl problém s celiakií.
Celkově     
personál 1
prostředí 3
jídlo 2
Přijeli jsme sem slavit. Bohužel se večer alespoň na tomto místě nevydařil. Terasa byla plná a personál vůbec nestíhal. Jídla jsme dostali až na 3. objednání. Některá vůbec...věšinu s jinou přílohou. Čajů jsme se dočkali po 1,5 hod. Mojita jsme se nedočkali. Profesionální přístup si představujeme jinak!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Hotel se nachází na příjemné a klidné turistické trase. Prostory jsou opravdu retro,ale stylové. Terasa již byla otevřena, bohužel ale nebyla ještě s obsluhou a ani stoly nebyly umyté. ..myslím,že podcenili počasí
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Restaurace má skutečně mimořádnou polohu, ale to je na ní to nejlepší. Jinak na prostředí je vidět, že se jedná o původní socialistický podnik. Jidlo je dobré, ale ceny zbytečně vysoké.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace hotelu Myslivna má své kouzlo v každém ročním období, takže i na vánoce rozhodně stojí za návštěvu. Káva, pivo i svařák výborné, nezůstalo jen u jednoho kousku, prostředí moc příjemné a obsluha též.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Zvěřinové hody
Restaurace Hotelu Myslivna Restaurace Hotelu Myslivna

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO