Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

5 fotografií

Restaurace hotelu Marcinčák

K Vápence 69, Mikulov na Moravě
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Restaurace hotelu Marcinčák

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Hotel s restaurací hned vedle benzinky? Jedeme sem na doporučení, tedy pokračujeme podél stojanů a parkujeme. Jako by se podnik chtěl tohoto negativního odlesku čerpací stanice zbavit, hned nasazuje těžký kalibr – dostatek míst na parkování, pěkná předzahrádka, najednou to vypadá exkluzivně, což žel pohled do jídelního lístku na ceny potvrzuje. Lze seděti venku na pěkné, poměrně jednoduché terase nebo uvnitř v ještě jednodušším interiéru připomínajícím 90.léta. Snaha o cosi lepšího tu dýchá na návštěvníka poměrně silně, bohužel ne vždy to má pozitivní výsledek. Obsluha je odměřená, přání plní sice rychle, ale v horku nedokáže poznat, že nápoje nejsou moc vychlazené. Vrcholem pyramidy je kuchař – i tem se snaží o zdání exkluzivity, což vede k těžko pochopitelným gastronomickým saltům. Tak například tatarák byl výborný, jenže proč jsou v něm ty kapary, jež chuť snadno přebijí? Nebo proč jsou přes některé pokrmy položená stébla pažitky? A proč jsou v některých jídlech čipsy? No nevím, takhle si širokou přízeň jedlíků budou budovat dlouho. Jídlo je jinak dobré, poměr cena/výkon však pokulhává. Bohužel.

Jenda
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Jidlo vyborne, skoda te obsluhy - u restaurace teto kategorie bych ocekaval prineseni jidla obema hostum najednou. Ja jiz dojedl predkrm, nez me zene donesli polevku (bez jedineho upozorneni, takze jsme ani nevedeli, zda ji vubec dostane). Tuto zkusenost jsme nemeli poprve.

Slezacek
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba