Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Oznamujeme že k 31. 12. 2021 bude ukončen Restu katalog. Více informací naleznete zde.

5 fotografií

Restaurace hotelu Marcinčák

K Vápence 69, Mikulov na Moravě
· Nyní zavřeno (11:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Restaurace hotelu Marcinčák

Celkové:
  • Jídlo:
    3
  • Personál:
    3
  • Prostředí:
    4

Hotel s restaurací hned vedle benzinky? Jedeme sem na doporučení, tedy pokračujeme podél stojanů a parkujeme. Jako by se podnik chtěl tohoto negativního odlesku čerpací stanice zbavit, hned nasazuje těžký kalibr – dostatek míst na parkování, pěkná předzahrádka, najednou to vypadá exkluzivně, což žel pohled do jídelního lístku na ceny potvrzuje. Lze seděti venku na pěkné, poměrně jednoduché terase nebo uvnitř v ještě jednodušším interiéru připomínajícím 90.léta. Snaha o cosi lepšího tu dýchá na návštěvníka poměrně silně, bohužel ne vždy to má pozitivní výsledek. Obsluha je odměřená, přání plní sice rychle, ale v horku nedokáže poznat, že nápoje nejsou moc vychlazené. Vrcholem pyramidy je kuchař – i tem se snaží o zdání exkluzivity, což vede k těžko pochopitelným gastronomickým saltům. Tak například tatarák byl výborný, jenže proč jsou v něm ty kapary, jež chuť snadno přebijí? Nebo proč jsou přes některé pokrmy položená stébla pažitky? A proč jsou v některých jídlech čipsy? No nevím, takhle si širokou přízeň jedlíků budou budovat dlouho. Jídlo je jinak dobré, poměr cena/výkon však pokulhává. Bohužel.

Jenda
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba