Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace hotelu Malý pivovar

Bohatý výběr pokrmů z české a mezinárodní kuchyně, vlastní cukrárna s produkcí tradičních i netradičních zákusků, široká škála nápojů - jmenujme piva z produkce domovského pivovaru Budějovický Budvar, teplé a studené nealkoholické nápoje, míchané nápoje, nabídku vín z tuzemské a zahraniční provenience, destiláty a likéry. To vše je připravené přímo pro Vás v restauracích Hotelu Malá pivovar - U královské pečeti, Budvarka, Kongresový salónek U Haška.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme v pivnici, má pěkný interiér, nápadité "obrazy". Pivečko čepují Budvar, dali jsme si řezáka, který byl dobrý. Obsluha se starala, takže mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné prostředí, výborné jídlo a pití, rozhodne doporučuji, určitě dostanete to co chcete a pokud chcete plna břicha rozhodne zajděte sem. Pivovar nabízí dost druhu piva.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace kousek od náměstí. Pivecko Budvar mají výborne, jak řezané, tak Kroužek, obsluha byla fajn. Mají pěknou výzdobu celé restaurace, návštěvu doporučujeme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO