Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace hotelu Malý pivovar

Bohatý výběr pokrmů z české a mezinárodní kuchyně, vlastní cukrárna s produkcí tradičních i netradičních zákusků, široká škála nápojů - jmenujme piva z produkce domovského pivovaru Budějovický Budvar, teplé a studené nealkoholické nápoje, míchané nápoje, nabídku vín z tuzemské a zahraniční provenience, destiláty a likéry. To vše je připravené přímo pro Vás v restauracích Hotelu Malá pivovar - U královské pečeti, Budvarka, Kongresový salónek U Haška.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Restauraci navštěvujeme již několik let a celkem vždy bylo vše v pořádku - pití i jídlo. Tentokrát objednávka pěti tatarských bifteků byla katastrofální. Maso mělo několik odstínů barev a zapáchalo. Už podle vzhledu bylo jasné, že maso není úplně "nejčerstvější". Všech pět porcí jsme vrátili a udělali objednávku na jiné jídlo. Náhradní jídlo bylo v pořádku, ale obávám se, že tímto přišli o naši důvěru.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme v pivnici, má pěkný interiér, nápadité "obrazy". Pivečko čepují Budvar, dali jsme si řezáka, který byl dobrý. Obsluha se starala, takže mohu doporučit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO