Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace hotelu Graphic

V restaurantu GRAPHIC si Vás budou snažit získat kulinářským uměním mistrů kuchařů. Máte jedinečnou možnost ochutnat jídla světové a italské kuchyně připravená na mnoho způsobů. Jako zpestření a rozšíření stálého jídelního lístku se zde připravují zajímavé sezónní nabídky vybraných pokrmů, které jsou pečlivě připravovány.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace hotelu je na úrovni. Pěkné prostředí, ochotná a příjemná obsluha, době jídlo. Steak z tuňáka byl akorát připravený spolu s grilovanou zeleninou. Drobnou výtku mám jen ke klimatizaci, která na mě foukala a byl několikrát cítit kouř z cigaret.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově podnik jistě stojí za návštěvu. Bohužel personálu lze vytknout nedostatečnou pozornost a zájem o potřeby hosta. Jídlo bylo v pořáku, krevety v trojobalu s kokosem však nedoporučuji, jsou to vyhozené peníze a chuťový zážitek nulový...
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO