Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Elko Restaurace

Vítá Vás nekuřácká restaurace Hotelu Elko o celkové kapacitě 35 osob. V týdnu zde můžete ochutnat denní polední menu za zvýhodněnou cenu, anebo ochutnat něco ze specialit. V odpoledních hodinách Vám nabídnou výbornou kávu Julius Meinl a k tomu vždy čerstvě upečený domácí zákusek. V případě příznivého počasí můžete využít pozvání na letní terasu s dětským koutkem. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Opět hodně dobré obědové posezení. Výběr v jídelníčku dostatečně rozmanitý, obsluha je velmi profesionální a rychlá. Škoda, že prostředí je stále takové obyčejné a nevyhraněné. Ale salonek už vypadá o mnoho lépe! Těším se na další návštěvu.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Do této restaurace chodíme pravidelně na obědy během pauzy v práci. Vždy je super výběr z poledního menu. Obsluha je někdy dost zmatená, ale milá majitelka vždy všechno zachrání. Pravda, že maji každý den narváno. Prostředí je na rychlý oběd OK, ale na večeři ve dvou bych se asi nešla. Chtělo by to trochu zamakat na stylu a výzdobě :)
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO