Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Hotel Drnholec

Jídelní lístek nabízí široký výběr jídel mezinárodní kuchyně, ale zdejší hlavní specialitou jsou jídla typická na Moravě a v Čechách. V průběhu roku zpestřují nabídku naší restaurace různými zvěřinovými, rybími či chřestovými specialitami. Letní terasa je v provozu v teplých jarních, letních a podzimních měsících od dubna až do října. Kapacita letní terasy je 20 míst. V anglickém baru najdete výběr whisek jako např. irské, skotské ale i americké a maltské jako např. 12 let starou whisky Glendffidich ze Skotska. K tomu Vám doporučí i vynikající doutník. Nezapomentulný zážitek ve Vás zanechá sypaný čaj Divoká třešeň. K anglickému čaji si můžete dát pravou domácí "anglickou páj" s teplou vanilkovou omáčkou. Káva je od společnosti Corsini a odpovídá dnešním nárokům všech, kteří mají rádi kvalitní kávu Arabica v mnoha podobách.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO