3 fotky

Restaurace Hotelu Belvedere

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Hotelu Belvedere

Belvedere je zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který se nachází přímo v centru města Příbrami.V celém areálu hotelu je navíc dostupné i bezdrátové (wi-fi) připojení. Hostům je k dispozici kavárna, restaurace s celodenním provozem a večerní diskotéka. Je zde i možnost pořádání rautů, svateb nebo větších společenských večírků. Parkování zajištěno přímo v areálu hotelu.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Restauraci hotelu Belveder jsm s rodinou navštívil již podruhé a byl jsem potěšen kompletní nabídkou v hotovkách( 6 nabídek) a dvě kompletní menu i když bylo po213,oo hod.Ze dvou objednaných jídel s s kategorie hotových jsme byly spokojeni s kvalitou, množstvím i cenou-I přes velkou zaplněnost jídelny obsluha byla urgentní a pozorná i s ohledem na rozšířený počet míst ze dvou na tři.Restauraci mohu doporučit.A Restu dík za opakovaně perfektní službuZdravím z Příbrami JV.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace