Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hotelu Belvedere

Belvedere je zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel, který se nachází přímo v centru města Příbrami.V celém areálu hotelu je navíc dostupné i bezdrátové (wi-fi) připojení. Hostům je k dispozici kavárna, restaurace s celodenním provozem a večerní diskotéka. Je zde i možnost pořádání rautů, svateb nebo větších společenských večírků. Parkování zajištěno přímo v areálu hotelu.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci hotelu Belveder jsm s rodinou navštívil již podruhé a byl jsem potěšen kompletní nabídkou v hotovkách( 6 nabídek) a dvě kompletní menu i když bylo po213,oo hod.Ze dvou objednaných jídel s s kategorie hotových jsme byly spokojeni s kvalitou, množstvím i cenou-I přes velkou zaplněnost jídelny obsluha byla urgentní a pozorná i s ohledem na rozšířený počet míst ze dvou na tři.Restauraci mohu doporučit.A Restu dík za opakovaně perfektní službuZdravím z Příbrami JV.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO