Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

14 fotografií

Restaurace hotelu April Panorama

Masaryrova 941, Rychnov nad Kněžnou
· Právě otevřeno (06:30 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurace hotelu April Panorama

Přijďte si k nim příjemně posedět a užít si restauraci, kde se skutečně vaří.


V roce 2003 rodina Dubnova otevřela hotel a restauraci s myšlenkou nabízet kvalitní a poctivé služby v oblasti gastronomie. Této myšlenky se drží a snaží se stále posouvat jejich cíle, a především kvalitu. 

Tým Restaurace Panorama v čele s šéfkuchařem Liborem Tláskalem klade největší důraz na čerstvost a kvalitu surovin. Většinu dostupných surovin nakupují od místních chovatelů a farmářů. Kuchaři připravují vlastní vývary, demi-glace, omáčky, těstoviny, knedlíky a další výtečné pokrmy bez použití polotovarů. 

Unikátní specialitou jejich kuchyně je žitný a žitnopšeničný chléb PANORAMA, který pečou i v peci na smrkové dříví dle receptury z 18. století. 

Menu je složené z tradičních místních pokrmů a oblíbených specialit jejich hostů, jako jsou například italské pokrmy, čerstvé ryby či mořské plody. 

Nabídku restaurace doplňují přírodní nápoje z čerstvých ovocných a zeleninových šťáv, moravská i zahraniční vína a vlastní káva značky Michael caffè.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ištván
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Ištván
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Byli jsme s rodinou, po dlouhé době jsme chtěli vyzkoušet něco nového a byli jsme nadmíru spokojeni s jidlem, obsluhou, prostředím. Doporučujeme!!!

MOTOCENTRUM KRÁLÍKY
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno