Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

1 fotka
Na mapě

Informace Restaurace Amco

Městský hotel Amco*** byl postaven v secesním slohu a nachází se v historickém centru města Zábřehu. Je součástí Masarykova náměstí, obklopen řadou historických domů, barokním kostelem a zámkem. Z oken pokojů lze vidět panorama pohoří Jeseník s nejvyšší horou Praděd.
Restaurace s kapacitou 35 míst je nekuřácká a nabízí jídla evropské kuchyně. Každý má možnost vybrat si dle své chuti. Připravovány jsou také speciality z ryb a lákavé dezerty. 

Pro uzavřenou společnost můžete použít malý salónek pro 6 osob, který je v přízemí a velký salonek pro 20 osob v prvním patře s přímým vstupem na terasu. Oba salonky jsou klimatizované a nekuřácké.
Příjemné je i posezení na zahrádce před hotelem Amco nebo na terase v prvním patře hotelu.
Zajišťují tu také catteringovou službu ( rauty, bankety, večírky), pro firmy i soukromé zákazníky, menší svatby, promoce, oslavy narozenin a školení.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno