Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Amco

Městský hotel Amco*** byl postaven v secesním slohu a nachází se v historickém centru města Zábřehu. Je součástí Masarykova náměstí, obklopen řadou historických domů, barokním kostelem a zámkem. Z oken pokojů lze vidět panorama pohoří Jeseník s nejvyšší horou Praděd. Restaurace s kapacitou 35 míst je nekuřácká a nabízí jídla evropské kuchyně. Každý má možnost vybrat si dle své chuti. Připravovány jsou také speciality z ryb a lákavé dezerty. 

Pro uzavřenou společnost můžete použít malý salónek pro 6 osob, který je v přízemí a velký salonek pro 20 osob v prvním patře s přímým vstupem na terasu. Oba salonky jsou klimatizované a nekuřácké. Příjemné je i posezení na zahrádce před hotelem Amco nebo na terase v prvním patře hotelu. Zajišťují tu také catteringovou službu ( rauty, bankety, večírky), pro firmy i soukromé zákazníky, menší svatby, promoce, oslavy narozenin a školení.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO