Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Hotelu U Zlatého Lva

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hezké a klidné prostředí, velmi příjemná obsluha. Jako vždy vynikající jídlo. Lepší marinovaná kuřecí křidýlka v okolí Havl.Brodu prostě nedostanete :-) Rádi se znovu vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tady opět jako vždy, bez většího překvapení velice dobré. Polévka vývar, silný, chutný...Hovězí kousky - maso jako dort. Pivo Bernard super, doporučuji návštěvu pro všechny příležitosti...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na meníčku. Dobré jídlo z kvalitních surovin. V letním horku přišla vhod místnost s příjemnou teplotou i karafa s vodou zdarma. Pravidelné návštěvníky potěší věrnostní program (každý jedenáctý oběd za 1 Kč).
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Navštívil jsem tuto restauraci již poněkolikáté, opět nezklamala. Prostředí pěkné, zahrádka vynikající. V Havlíčkově Brodě asi nejlepší kuchyně, vysoká kvalita poledních menu. Určitě doporučuji!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO