Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 8x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotel Ryšavý

Restaurace Ryšavý, nacházející se ve stejnojmenném hotelu se specializuje na českou a moravskou kuchyni, zaměřenou na zlatý věk české gastronomie a to na válečné mezidobí a je vždy vyráběna pouze z čerstvých surovin. Podnik disponuje menším a větším salonkem a salonkem sklepním, je klimatizovaný a můžete si zde zahrát například billiard nebo bowling. Za pěkného počasí lze posedět také na terase.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
jídlo bylo vynikající jak polévka, tak druhý chod..výborný a šťavnatý kuřecí plátek gratinovaný se šunkou a sýrem..moc dobrá dalešická limonáda, která byla výborně vychlazená..
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Do restaurace jsme jeli za účelem navštívit gastroakci Dny francouzské kuchyně. Domácí raviola plněná špenátem a kozím sýrem s šalvějovým máslem byla vynikající, cibulová polévka byla také velmi dobrá a stejně tak i hlavní chod pro dámy - kuřecí prso se zeleninou a polentou (kuře bylo šťavnaté). Zklamal mě bohužel Cereme brulee s tonkových bobů s uzenou solí (kombinace úžasná, ale ve výsledku přesolené).
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO