Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 15x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Rustikal

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Prostředí pěkné. Polévka vlažná a zbytek jídla v pořádku, ale ničím neoslnil (ani neurazil).
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 5
V restauraci Rustikal bylo plno, tak jsme navštívili pizzerii. Jídlo bylo dobré, bohužel nám hodně vadil kravál z bowlingu, ochota personálu také nic moc. Při příchodu nás personál ani nepozdravil, natož aby nás někdo usadil. Museli jsme si tedy projít sami stoly, abychom našli rezervaci na jméno. Jinak jídlo bylo chutné, kdyby nebyl takový hluk od bowlingu, posedeli bychom déle u sklenky vína.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Tradiční husa chutná, ovšem mírně vysušená. Bílé zelí výborné, červené více kyselé. Husí vývar naskyslý a knedlíčky tuhé. Gordon bleu lepší průměr, ale úplně neoslovilo. Velmi výborná káva a servis ☺️
Hotel Rustikal Hotel Rustikal Hotel Rustikal Hotel Rustikal Hotel Rustikal
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobry vecer, restauraci jsem navstivila s prateli na cesto na den otevrenych sklepu v Cejci. Obsluha byla prijemna a prostredi hezke. Jidlo bylo jako vzdy skvele.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Vcelku příjemné prostředí venku na zahrádce , obrostlé vinnou révou.Jídlo vcelku dobré. Obsluha pomalá a pohledově velmi unavená. Bohužel neznala pojem - ledová káva.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
příjemná obsluha, široká nabídek jídel, vína a celkově celého sortimentu, možnost místa na terase, vlastní vína - široký sortiment, dezerty, příjemné prostředí i možnost terasy
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
celkem velký podnik, avšak se stíhající obsluhou, celkově velmi rozsáhlá nabídka, velmi chutná jídla, ochotný personál, příznivé ceny, slušná nabídka vín. jen vykoštěné pečené kolno asi neodpovídalo - jednalo se spíše o krájené uzené..
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
V restauraci jsme se zastavili na denním menu, protože jsme celkem pospíchali. Polévku jsme dostali rychle, ale na druhé jídlo jsme čekali cca 30 min. Jídlo samotné bylo dobré.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO