Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotel Praha Potštejn

Restaurace Hotelu Praha Potštejn Vám nabízí příjemné posezení v restauraci s kapacitou 34 míst a nekuřácký salonek s 24 místy. V létě je k dispozici 60 míst na letní zahrádce. Vítáme všechny turisty a cyklisty. Pro léto 2014 pro Vás připravujeme malý sál a přísálí, které se nachází vedle hotelu u letní zahrádky. Malý sál a přísálí je vhodný pro větší společenské události, jako např. svatební hostiny, narozeninové akce, firemní večírky. Standartně nabízíme obědy, večeře a pro ubytované snídaně, které se podávají od 8:00 do 10:00 (případně dle domluvy).

Recenze restaurace

Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Dětský koutek ruší...
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 4
Jídlo dobré a prostředí zahrádky je příjemné. Bohužel, personál lehce zmatený - polévku donesli až v průběhu hlavního jídla. Talíře by mohly být větší, aby omáčka nepřetékala a manipulace s jídlem byla snažší.
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO