Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Hotel Pošta

Široký výběr českých specialit připravovaných tradičním způsobem. Restaurace s kapacitou 90 míst rozdělených na kuřáckou a nekuřáckou část. Prostory restaurace vhodné pro pořádání firemních či rodinných akcí. 


Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Cekani na hotovku 45 minut mi prijde trosku za carkou...
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme zde bylo tu příjemné prostředí a pěkné hračky pro malého můžeme jen doporučit. Jídlo cenově akorát. Jídlo bylo ryhclé a kvalitní. Byl zde i příjemný krb.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Při návratu z hor a po předchozí velmi kladné zkušenosti jsme si na oběd opět vybrali restauraci hotelu Pošta. Tentokráte jsme přijeli dříve a chtěli zkusit "hotovky". Pečená krkovička s vynikající omáčkou, výborným domácím houskovým knedlíkem (který musím opravdu vychválit) a sladkokyselým zelím byla doslova luxusní! Tak dobrou hotovku jsem v restauraci už dlouho nejedl. Přítelkyně si dala rajskou a hovězí vývar. Polévka výtečná, silná, bez chemie. Rajská byla na její vkus sladší, mně ale vyhovovala. Překvapením byly ceny. Hotovky kolem 89Kč. Několik meníček (hotovka + různé polévky), taktéž za 89Kč. Porce nadprůměrné. Vybrali jsme si kuřácký prostor (dokud to ještě jde). Ten mi přišel trošku tmavší, ale jinak v pořádku. Nekuřácký prostor, který byl na druhé straně od recepce působil světleji. WC na špičkové úrovni - vše čisté, nové, automatické a provoněné. Hotel asi před nedávnem prošel rekonstrukcí.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO