Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 73 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Plzeň

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
POZOR - restaurace má během února omezený provoz až od 17h kvůli probíhající rekonstrukci. Prostředí exteriéru i interiéru působilo exkluzivně, obsluhující personál vstřícný. Problém byl v omezené nabídce 3 druhů jídel, což jsme neakceptovali a raději odešli jinam. Přitom venku měli vypsanou širokou nabídku steaků a jídel na grilu... Tak snad příště.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jidlo stredni kvality, prostredi take. Obsluha prijemna a rychla. V lete je mozne vyuzit krasnou zahradku za hotelem. Vyborna je take dostupnost, hotel a restaurace je temer v centru a u mhd.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Poněkud zapadlý podnik, ale se službami jsem byl spokojen. Ceny jídla nejsou zrovna lidové, ale jinak vše v pořádku. Obsluha sympatická, k jídlu ani pití nemám připomínky.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Docela příjemná hotelová restaurace, měli jsme zde firemní akci a i přes větší počet osob bylo jídlo servírováno rychle. Dobrá chuť, slušná porce, milý personál.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hotelová restaurace na dobré úrovni, pěkně a vkusně zařízený interiér, příjemné prostředí, vstřícný a stále se usmívající personál. Přijatelná cenová hladina, hodí se spíše na poklidnou večeři.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO