Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 77 %    hodnoceno 10x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Hotel Pavilon

Vaří lehká zeleninová jídla, ale také tradiční pokrmy české i světové kuchyně. Velký důraz je kladen na kvalitní suroviny a jejich sezónní obměnu. Vinný lístek se zaměřuje na vína z tradičních moravských oblastí, výborná rakouská a francouzská vína.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Navštívili jsme po několikáté a dříve větší spokojenost s jídlem. Nebylo nyní vysloveně nic špatného, ale už jsme tu ochutnali lepší! Něco tomu chybělo. I tak rozhodně jedna z nejlepších restaurací v Říčanech a doporučuji vyzkoušet. Zajímavé denní nabídky i klasický jídelní lístek. Prostředí příjemné. Obsluha milá.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně plno - sobotní oběd, ale personál zvládal bez problémů. Za okny byl sníh, ale uvnitř příjemné teplo. Jídlo chutné. Jen grilovaná zelenina byla dost mastná.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Velice hezké a klidne prostredi v tu naši dobu rezervace. Hlavně v zimní zahradě a pod slunecniky. Romanticky jsou navoděny i přenosné lampičky na stoly. Doporucuji určitě v Říčanech navštívit.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO