Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
  • Kategorie restaurace
  • Hotel

Hodnocení Restaurace Hotel Ostrov

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  4

Salát OK. Hovězí špalek samá flaxa, skandál byl jehněčí konfit jedna velká blána a sos připálený, řízek nedosmažená strouhanka. Z jídla mi bylo špatně, nebylo to čerstvé. Cena jednoho hlavního chodu cca 300 Kč, neodpovídá kvalitě. Neprofesionální servis - děs běs, k salátu např. nedonesou zvlášť vidličku, dostali jsme ke třem chodům dva příbory, číšníci se sice usmívají, ale jsou arogantní a mají naprostou ignoraci k přání hosta. Kávu přinese vylitou na podšálku - omluva a prý nebude na účtu, což samozřejmě byla 80 Kč za kafe, co si mám vypít z podšálku. Odlišný přístup k zahraničním klientům je znatelný. Všude truhlíky s květinami a nálety vos a hmyzu při jídle téměř nezvladatelné, v pravé části terasy smrdí kanály, vrchol byl zaneřáděné WC dámy. Ubrala bych jim 2 hvězdy, vyměnila kuchaře a personál na terase. Okolní příroda je nádherná, hotel má výhodu v tom, že v místě nemá konkurenci. Na jídlo sem už fakt ne.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba