Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace hotelu Nobys

Součástí hotelového komplexu je restaurace jak pro hotelové hosty tak širokou veřejnost. Naše kuchyně disponuje profesionály v oblasti gastronomie, kteří jsou schopni vyjít vstříc i těm nějanáročnějším klientům. Jelikož poskytujeme služby v oblasti gastronomických žážitků jsme schopni pro naše hosty uspořádat zajímavě řešené menu pro jakoukoliv příležitost včetně firemních večírků, banketů či soukromých nebo společenských akcí. Každý host který navštíví naší restauraci může být uspokojen rozmanitostí a pestrostí nabízených gastronomických specialit, které přizpůsobujeme dle přání našich zákazníků. Několikrát během roku obměňujeme sortiment nabízených kulinářských specialit, které dokáží oslovit jakoukoliv klientelu. Spokojenost našich hostů, kterých si velice vážíme, je pro nás potěšením a samozřejmostí.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO