Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotel Na Kocandě

Neoromantický hotel, postavený v letech 1910-11, který vždy hrál významnou roli v životě obyvatel obce Želiv (10 km od Humpolce). Mimo svůj přirozený účel ubytovací a restaurační poskytoval hotel též útočiště prvnímu divadelnímu spolku a kinu, Sokolům a dalším společenským spolkům a institucím. Dnes se Kocanda těší postupné rekonstrukci, aby minimálně dosáhla měřítek tříhvězdičkového hotelu a nabídla tak svým hostům pohodlí odpovídající nárokům moderního člověka, který přijíždí do malebného prostředí Českomoravské vysočiny zejména za aktivním, ale i pasivním odpočinkem. Vedle oblasti rekreačních se též Kocanda snaží vybudovat ideální podmínky pro konání různých společenskokulturních a gastronomických akcí, např. svatebních a jiných hostin, reklamních a firemních akcí, výročních schůzí, konferencí, tanečních zábav, koncertů, hudebních festivalů apod.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace ma prijemnou velkou drevenou zahradku (i pri teplem dni je tady prijemne), dali jsme si couracku, kynute merunkove knedliky a kruti steak s tzaziky a sopskym salatem. Vsechno bylo moc dobre! Obsluha pouziva elektronicke objednani, takze to pekne rychle odsejpa. Doporucuji!
Restaurace Hotel Na Kocandě Restaurace Hotel Na Kocandě
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO