Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace Hotel Na Kocandě

Neoromantický hotel, postavený v letech 1910-11, který vždy hrál významnou roli v životě obyvatel obce Želiv (10 km od Humpolce). Mimo svůj přirozený účel ubytovací a restaurační poskytoval hotel též útočiště prvnímu divadelnímu spolku a kinu, Sokolům a dalším společenským spolkům a institucím. Dnes se Kocanda těší postupné rekonstrukci, aby minimálně dosáhla měřítek tříhvězdičkového hotelu a nabídla tak svým hostům pohodlí odpovídající nárokům moderního člověka, který přijíždí do malebného prostředí Českomoravské vysočiny zejména za aktivním, ale i pasivním odpočinkem. Vedle oblasti rekreačních se též Kocanda snaží vybudovat ideální podmínky pro konání různých společenskokulturních a gastronomických akcí, např. svatebních a jiných hostin, reklamních a firemních akcí, výročních schůzí, konferencí, tanečních zábav, koncertů, hudebních festivalů apod.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace ma prijemnou velkou drevenou zahradku (i pri teplem dni je tady prijemne), dali jsme si couracku, kynute merunkove knedliky a kruti steak s tzaziky a sopskym salatem. Vsechno bylo moc dobre! Obsluha pouziva elektronicke objednani, takze to pekne rychle odsejpa. Doporucuji!
Restaurace Hotel Na Kocandě Restaurace Hotel Na Kocandě
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO