3 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Hotel Na Kocandě

Neoromantický hotel, postavený v letech 1910-11, který vždy hrál významnou roli v životě obyvatel obce Želiv (10 km od Humpolce). Mimo svůj přirozený účel ubytovací a restaurační poskytoval hotel též útočiště prvnímu divadelnímu spolku a kinu, Sokolům a dalším společenským spolkům a institucím.

Dnes se Kocanda těší postupné rekonstrukci, aby minimálně dosáhla měřítek tříhvězdičkového hotelu a nabídla tak svým hostům pohodlí odpovídající nárokům moderního člověka, který přijíždí do malebného prostředí Českomoravské vysočiny zejména za aktivním, ale i pasivním odpočinkem.

Vedle oblasti rekreačních se též Kocanda snaží vybudovat ideální podmínky pro konání různých společenskokulturních a gastronomických akcí, např. svatebních a jiných hostin, reklamních a firemních akcí, výročních schůzí, konferencí, tanečních zábav, koncertů, hudebních festivalů apod.
Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Nyní otevřeno
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace